Рейтинг@Mail.ru
  fcmaardu@hot.ee
  +372 56651986

Aastalõputurniir C2-klass

Spordihall Kalev Spordihall Kalev

Alagrupid
A: 1. Pärnu JK 9, FC Levadia 4, JK Tallinna Kalev 4, Tabasalu JK 0
B: 1. JK Tammeka 7, FCF M.Reimi JK 6, FC Infonet 4, JK Ganvix 0
C: 1. Pärnu JK Vaprus 7, JK Kotkad 6, FC Maardu 4, Haapsalu FC Flora 0
D: 1. TJK Legion 7, Keila JK 5, FC Elva 3, FC Kuressaare 1

Alagrupimängud
08:00 A FC Levadia - JK Tallinna Kalev 0:0
08:15 B FCF M.Reimi JK - FC Infonet 1:0
08:30 C FC Maardu - JK Kotkad 1:4
08:45 D TJK Legion - Keila JK 1:1
09:00 A Pärnu JK - Tabasalu JK 5:1
09:15 B JK Ganvix - JK Tammeka 1:2
09:30 C Pärnu JK Vaprus - Haapsalu FC Flora 4:0
09:45 D TJK Legion - FC Elva 2:1
10:00 A Pärnu JK - FC Levadia 2:0
10:15 B JK Tammeka - FC Infonet 1:1
10:30 C JK Kotkad - Pärnu JK Vaprus 1:2
10:45 D Keila JK - FC Kuressaare 1:1
11:00 A Tabasalu JK - JK Tallinna Kalev 0:3
11:15 B FCF M.Reimi JK - JK Ganvix 1:0
11:30 C Haapsalu FC Flora - FC Maardu 1:2
11:45 D FC Elva - FC Kuressaare 2:0
12:00 A JK Tallinna Kalev - Pärnu JK 0:4
12:15 B FC Infonet - JK Ganvix 3:0
12:30 C Pärnu JK Vaprus - FC Maardu 2:2
12:45 D FC Elva - Keila JK 0:3
13:00 A FC Levadia - Tabasalu JK 7:0
13:15 B JK Tammeka - FCF M.Reimi JK 1:0
13:30 C JK Kotkad - Haapsalu FC Flora 4:0
13:45 D FC Kuressaare - TJK Legion 0:6

Poolfinaalid
14:00 A1 - C1 Pärnu JK - Pärnu JK Vaprus 2:1
14:15 B1 - D1 JK Tammeka - TJK Legion 0:3

Kohamängu
14:30 III - IV koha mäng Pärnu JK Vaprus - JK Tammeka 2:0
14:45 FINAAL TJK Legion - Pärnu JK 3:1

I koht: TJK Legion - Maksim Nesterenko, Erik Holland, Gabriel Põllumaa, Gleb Poljakov, Aleksei Rusak, Erik Sorga, Vladislav Kreida, Andrei Antipenko, Andrei Lomov, Aleksandr Cuidin, Vladislav Gultjajev, Devid Press, Emil Skiba, Artur Šarnin, Aleksei Tarassov, Mark Gridnev.

II koht: Pärnu JK - Karl-Lembit Usta, Mirko Mardiste, Tenar Liiv, Käner Häidesk, Uku Kõrre, Kevin Saar, Artus Šalda, Maikl Avloi, Aleksander Algo, Kaarel Usta, Kevin Makovei, Reigo Tamm.

III koht: Pärnu JK Vaprus - Roberto Aavamägi, Sander Arusalu, Karl Birnbaum, Robyn Hallmere, Rasmus Ilves, Eiko Kuningas, Oskar Lepik, Gert Milistver, Karl Mäesep, Raido Ott, Aleksander Rebane, Reiko Soom, Märt Tammearu, Siim Tammearu, Markus Teesalu, Karl Tulmin.

IV koht: Tartu JK Tammeka - Rudolf Saluoks, Artur Bõstrov, Artur Uljanov, Madis Kasemaa, Arko Narits, Mirko Nõmmsalu, Richard Päll, Kristofer Reinberg, Rait Läll, Jakob Mägi, Markus Tiik.

Parim väravalööja: Erik Sorga, TJK Legion
Parim väravavaht: Rudolf Saluoks, JK Tammeka
Parim mängija: Mirko Mardiste, Pärnu JK

  • Hinda seda kirjed
    (0 hinnangut)
  • Kategoorias Turniirid
  • Loe 1520 korda
Veel selles kategoorias: Laste jalgpalliturniir 2004 »

Jäta kommentaar

tagasi ülest